Weboldalunkon cookie-kat használunk a legjobb felhasználói élményért.

Részletek Elfogadom

kosár

Extra lehetőségek hírlevelünk olvasóinak

Hírlevelünk olvasóinak extra kedvezményekkel szeretnénk kedvezni!

 

Kérem, olvasssa el a feltételeket! Ha nem iratkozott még fel hírlevelünkre, és élni kíván a hírlevél nyújtotta lehetőségekkel, oldalunkon feliratkozhat.

 

 

Kedvezményes árainkból további 5% kedvezmény

FELTÉTEL:

Amennyiben akciós kedvezményeken felül extra 5 % kedvezményével kíván élni, kérjük köldje el e--mail-ben igényét.

( Pl.: HIFU kezelés, extra kedvezménnyel.)

  Így fizetéskor automatikusan extra kedvezménnyel számolunk

 

 

Meghosszabbított kedvezményes időszak

 

Jelenlegi kedvezményink május 20-ig  elvégzett kezelésekre vehető igénybe.

KIZÁRÓLAG hírleveleink olvasóinak biztosítjuk azonban, hogy a kezeléseket kedvezményes áron (extra 5% kedvezményt is felhasználva) , május 31-ig vegyék igénybe, amennyiben a kezelést  lefoglalják.

FELTÉTELEK:

A kezelés lefoglalása történhet személyesen, vagy e-mailben május 20-ig.

A kezelés időpontjának meghatározása után a kezelés költségének 25 % -át előlegszámla ellenében átutalja, vagy személyesn kifizeti, legkésőbb május 20-ig !

 

Vegye igénybe hírlevelünkben küldött kedvezménykuponját

Amennyiben Ön hírlevelünkre feliratkozott,  BÁRMELY szolgáltatásunk igénybevételekor, vagy termékvásárláskor 10% kedvezményre jogosítja, és május 31-ig felhasználható.

Ez a kedvezmény más kedvezményekkel össze nem vonható! 

 

Szeretettel várjuk kedvezményes kezeléseinkre is!

 

 

 

 

dr. Fercsik-Tóth Beatrix

AAAM és VISAGE certified Aesthetic Doctor

aktuális híreink

összes hír